Na obiekcie Stadion Stal miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów kontra Górnik Polkowice: końcowy wynik 0-0

Resovia Rzeszów kontra Górnik Polkowice, wynik 0-0. Dnia 2021-11-07 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Resovia Rzeszów a Górnik Polkowice.

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów a Górnik Polkowice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 12'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 28' K. Fryzowicz 37' M. Szuszkiewicz 55' E. Sobkow 76' M. Palaszewski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Gvozdenovic 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak A. Komor A. Purzycki nierzadko zapewniły wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się, że potyczki męczą. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego też warto śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Górnik Polkowice w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Stal.