Mecz SKRA Częstochowa vs Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 0-1 dnia 2021-12-04 19:30 na obiekcie Stadion Stal

SKRA Częstochowa vs Resovia Rzeszów, wynik 0-1.

Pierwsza część spotkania między SKRA Częstochowa a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-12-04 19:30 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: S. Strózik 27' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 71' J. Wrobel 80'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Wielu fanów z zapałem śledzi ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Złożone z zdolnych napastników i obrońców futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak B. Eizenchart często gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, efektowne asysty czy gole dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami są nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż potyczki przynudzają. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga. SKRA Częstochowa i Resovia Rzeszów jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.