Dnia 2021-12-01 19:30 miało miejsce spotkanie Resovia Rzeszów - GKS Katowice - wynik 2-2

Resovia Rzeszów - GKS Katowice 2-2. W dniu 2021-12-01 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów i GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów i GKS Katowice wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: P. Szwedzik 5' 0-1 M. Mróz 29' 1-1 P. Szwedzik 45' 1-2 J. Wróbel 73' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 55' B. Wasiluk 87'

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce. Kolejno natomiast GKS Katowice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi R. Mikulec raz za razem zapewniły wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące potyczki między drużynami bywają niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. Natrafiamy na efektowne bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Resovia Rzeszów i GKS Katowice oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Stal.