Mecz Odra Opole vs Resovia Rzeszów dnia 2022-08-13 18:00 na stadionie Stadion Miejski - wynik 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole a Resovia Rzeszów wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-08-13 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Odra Opole a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: M. Mróz 19' 0-1 S. Łapiński 31' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: B. Petrak 27' O. Paprzycki 32'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 39' B. Kwiecien 52' R. Adamski 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - K. Arys. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Odra Opole stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Jagiellonia a Resovia Rzeszów podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i Miedz Legnica.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak B. Petrak B. Wasiluk nierzadko zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie trafiamy na ostre sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i gole dodające smaczku całemu widowisku. Interesujące potyczki pomiędzy graczami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Odra Opole oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.