Resovia Rzeszów - Arka Gdynia, wynik meczu: 1-3

W dniu 2022-08-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Resovia Rzeszów a Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów i Arka Gdynia wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: K. Czubak 6' 0-1 M. Kuzimski 61' 0-2 K. Antonik 74' 1-2 Omran Haydary 76' 1-3

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Chuchro 53' R. Mikulec 60' R. Bak 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Stepien 24' P. Stolc 71'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Arka Gdynia podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Górnik Łęczna.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze jak K. Chuchro M. Stepien raz za razem zaserwowały kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Stale obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nudzą kibica. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Resovia Rzeszów i Arka Gdynia z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Stal.