Spotkanie pomiędzy Odra Opole oraz Resovia Rzeszów dnia 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion Miejski - końcowy wynik 0-3

Odra Opole vs Resovia Rzeszów 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole a Resovia Rzeszów wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Chuchro 9' 0-1 D. Hilbrycht D. Kubowicz 30' 0-2 K. Chuchro 68' 0-3 B. Eizenchart

Żółte kartki Odra Opole: A. Zak 55'

Żółte kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Odra Opole stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani fani piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak A. Zak nader często zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze statyczne. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Odra Opole i Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.