Resovia Rzeszów - Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania 0-0

Resovia Rzeszów - Zaglebie Sosnowiec 0-0. W dniu 2022-04-22 16:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 88'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Bodzioch 45' D. Ryndak 69' M. Peterman 84' W. Kaminski 89'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter meczu - M. Złotnicki. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki w lidze I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak A. Komor M. Bodzioch niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, wspaniałe bramki czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się nader zagorzałe, rzadko okazuje się, że mecze przynudzają. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Stal.