Dnia 2022-08-28 16:00 miało miejsce spotkanie Tychy 71 vs Resovia Rzeszów - wynik końcowy 1-1

 

Pierwsza część spotkania między Tychy 71 oraz Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-08-28 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Tychy 71 i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: W. Zytek 24' 1-0 M. Radecki K. Antonik 80' 1-1 R. Mikulec

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 61' M. Manka 62' D. Polap 84'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Gorski 28' B. Pindroch 45' P. Wojciechowski 55'

Czerwone kartki Tychy 71: M. Manka 62'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Zawisza Bydgoszcz, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Bardzo często kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. M. Manka M. Gorski nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych wrażeń. Wspaniałe walki między zawodnikami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że mecze nas męczą. Natrafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Tychy 71 oraz Resovia Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.